Żelazko ze stacją parową Clatronic DBS 3749 czarne
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 660972
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żelazko firmy Clatronic DBS 3749 posiada odporną na zarysowania stopę ceramiczną o doskonałych właściwościach poślizgowych. Dzięki ceramicznemu pokryciu stopa żelazka jest trwała i nie przywiera do tkanin. Ma zintegrowaną warstwę tlenku tytanu zapewniającą doskonały poślizg. Stała i wysoka odporność na wysokie temperatury i optymalne generowanie pary. Niewielka waga i kompaktowa konstrukcja ułatwiają przechowywanie urządzenia. Dzięki rewolucyjnej technologii ProVelocity udało się stworzyć żelazko z generatorem pary o najmniejszych jak dotąd wymiarach. Kompaktowy generator pary mieści się bez trudu na desce do prasowania, przez co prasowanie staje się wygodniejsze, a przenoszenie urządzenia nie sprawia problemów. Ponadto generator pary zajmuje znacznie mniej miejsca podczas przechowywania. Duża podstawa w formie płyty zapewniająca możliwość stabilnego ułożenia żelazka
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Prasowanie w pionie |
|---|---|
| Moc | 2400 W |
| Strumień pary [g/min] | 90 |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 240 |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Rodzaj stopy | Ceramiczna |
| Cechy dodatkowe | Kulowe podłączenie przewodu, Regulacja temperatury, Wskaźnik poziomu wody, Miejsce na nawinięcie przewodu |
| Pojemność zbiornika | 1,2 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1,2 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ctc clatronic sp. z o.o. ulica i numer: brzeska 1 kod pocztowy i miasto: 45-960 opole pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Blokada kapania, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: