Mop parowy Vileda Steam Plus
Wystaw opinię o produkcie
Vileda Steam PLUS doskonale sprawdzi się w czyszczeniu wszystkich rodzajów twardych podłóg, a także dywanów i wykładzin. Skutecznie czyści przy użyciu samej wody, bez konieczności stosowania drażniących środków chemicznych. Trójkątny kształt stopki oraz lekka i ergonomiczna konstrukcja umożliwiają łatwe manewrowanie i dotarcie do trudno dostępnych miejsc takich jak powierzchnie pod meblami czy narożniki. Dzięki specjalnej nakładce do dywanów odświeżanie dywanów i chodników stało się łatwe jak nigdy wcześniej.
Zdejmij rączkę i zawieś ją z tyłu mopa. W ten sposób mop stanie się łatwy do przechowania w szafie. Wybierz jedno spośród 3 domyślnych ustawień pary: dla parkietów, dywanów albo płytek. Nakładki można prać w pralce w temperaturze 60°C i można ich używać wielokrotnie. Łatwo sprawdzisz, czy w środku jest jeszcze woda lub czy pojemnik wymaga uzupełnienia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 884754
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Długość przewodu | 7 m |
|---|---|
| Moc | 1550 W |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika/kotła | 0,4 l (dm?) |
| Typ urządzenia | Mop parowy |
| Waga jednostkowa brutto | 3,6 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 3 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FHP Vileda sp. z o.o.Ulica i numer: Puławska 182Kod pocztowy i miasto: 02-670 Warszawa PL |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Cechy urządzenia | Regulacja wydatku pary/wody |
| Czas nagrzewania | 0,15 min |
| Zbiornik czystej wody | 400 ml |
| Funkcje urządzenia | Automatyczne szybkie nagrzewanie, Ciągły wyrzut pary |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 55 szt. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: