Generator pary Tefal SV6115E0
Wystaw opinię o produkcie
Teraz prasowanie może być jeszcze prostsze! Wszystko dzięki mocy pary, która sprawia, że możesz prasować o wiele szybciej. Dzięki technologii wysokiego ciśnienia (5,2 bara) i stałemu wyrzutowi pary (120 g/min) żelazko błyskawicznie rozprostowuje zagniecenia, a dodatkowe uderzenie pary o mocy 280 g/min poradzi sobie z nawet najbardziej uporczywymi zagnieceniami. Ten nowoczesny generator pary posiada szereg przydatnych funkcji, jak: technologia Calc Clear przedłużająca żywotność urządzenia czy stopa z technologią Xpress Glide dla łatwego ślizgu po tkaninie. Express Essential to doskonałe efekty prasowania, pełna swoboda i jeszcze większa wygoda!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 939867
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 2200 W |
|---|---|
| Rodzaje prasowania | Prasowanie w pionie, Prasowanie na sucho |
| Czas podgrzewania | 2 min |
| Ciśnienie pary | 5,2 bar |
| Strumień pary [g/min] | 120 |
| Kolor | Niebieski, Biały |
| Generowanie pary | Wbudowany generator |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 280 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,4 l (dm?) |
| Regulator temperatury | Pokrętło |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie |
| Zastosowane technologie | Anti drip |
| Cechy urządzenia | Możliwość użycia wody kranowej, Schowek na przewód |
| Krótki opis marketingowy | Generator pary Express Essential to idealne połączenie szybkich efektów i niezrównanej wygody. Moc pary sprawia, że możesz prasować o wiele szybciej niż w przypadku żelazka parowego, a duży zbiornik na wodę nie wymaga ciągłego uzupełniania. Dzięki temu prasowanie jest jeszcze prostsze! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: