Odkurzacz uniwersalny Kärcher WD 2 PLUS V-12/4/18
Wystaw opinię o produkcie
Kompaktowy, wprowadzający model odkurzacza do pracy na mokro i sucho WD 2 Plus V-12/4/18 przekonuje użytkowników zbiornikiem z tworzywa sztucznego o pojemności 12 l, 4 m przewodem, wężem ssącym o długości 1,8 m i funkcją wydmuchu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 978486
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Waga jednostkowa brutto | 6 kg |
|---|---|
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1,47 PLN |
| Długość przewodu | 4 m |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor | Żółty |
| Moc silnika | 1000 W |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność worka/pojemnika | 12 l (dm?) |
| Poziom hałasu | 73 dB |
| Rodzaj worka/zbiornika | Tekstylny |
| Wymiary (SxWxG) | 32,8 x 37,8 x 34,9 cm |
| Waga netto | 4,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kärcher Sp. z o.oUlica i numer: Stawowa 138-140Kod pocztowy i miasto: 31-346 Kraków PL |
| Cechy urządzenia | Schowek na akcesoria, Ergonomiczny uchwyt, Parkowanie pionowe |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: