Odkurzacz workowy Zelmer ZVC221 Józek
Wystaw opinię o produkcie
Szybko, wygodnie, niezawodnie- tak sprząta się przy pomocy odkurzaczy Zelmer. Model ZVC221 Józek to ultra kompaktowy odkurzacz, który dzięki swoim rozmiarom znajdzie swoje miejsce nawet w najmniejszym mieszkaniu. To niewielkich gabarytów urządzenie mieści w sobie wielkie możliwości od elektronicznej regulacji mocy przez automatyczny zwijacz przewodu aż po 8-metrowy zasięg pracy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 299666
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Waga jednostkowa brutto | 5,6 kg |
|---|---|
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,26 PLN |
| Długość przewodu | 5 m |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary |
| Moc silnika | 800 W |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność worka/pojemnika | 2 l (dm?) |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Rodzaj worka/zbiornika | Papierowy |
| Wymiary (SxWxG) | 25 x 21,5 x 32,5 cm |
| Regulacja mocy | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Eurogama Sp. z o.o.Ulica i numer: Aleje Jerozolimskie 200/225Kod pocztowy i miasto: 02-486 Warszawa PL |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Cechy urządzenia | Automatyczny zwijacz przewodu, Elektroniczna regulacja mocy, Parkowanie pionowe, Parkowanie poziome, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, Uchwyt do przenoszenia |
| Krótki opis marketingowy | Odkurzacz Zelmer ZVC221 Józek z regulacją mocy |
| Instrukcja | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: