Rama Creme Dolce Spray 524 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 172149-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
- Rama Crème Dolce to połączenie mleka UHT i tłuszczów roślinnych, do deserów. Śmietana zazwyczaj rozpływa się szybko w gorących aplikacjach, jednak Rama Creme Dolce utrzymuje się dłużej zarówno na zimnych jak i ciepłych daniach oraz napojach.
- Głównymi aplikacjami są naleśniki, desery, lody oraz kawa. Rama Creme Dolce posiada profesjonalną końcówkę do dekoracji, umożliwiającą nadanie śmietanie wybrany przez Ciebie kształt.
Parametry produktu
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 29 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | do deserów |
| Składniki | MLEKO odtłuszczone (55%), oleje roślinne 28% (palmowy, kokosowy, palmowy całkowicie utwardzony, rzepakowy), cukier (10%), MAŚLANKA w proszku (5,7%), gaz nośny (podtlenek azotu), emulgator (E471), aromaty, barwnik (E160a), stabilizatory (E407, E461). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 524 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2029-03-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-864435 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w lodówce w temperaturze (2-7°C). Instrukcje bezpieczeństwa UWAGA: Używać tylko zgodnie z zaleceniami. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: złamać plombę, wstrząsnąć przed użyciem, odwrócić pojemnik do góry dnem i nacisnąć dozownik. Umyć dokładnie dozownik ciepłą wodą po każdym użyciu. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 336 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 340 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1393 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1400 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: