Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu. Śmietanka kremowa UHT gostyńska 30% 1L X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 225523-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietanka uht 30% po schłodzeniu bardzo łatwo można ubić. Odpowiednie do sporządzania kremów do ciast i deserów. Stosuje się również jako dodatek do zup, dań mięsnych oraz kawy i herbaty.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 30 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Do deserów;Do gotowania;Do sałatek;Do sosów;Do picia;Do zup;Inny |
| Składniki | śmietanka, stabilizator - karagen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Ulica i numer: Wielkopolska 1 Kod pocztowy i miasto: 63-800 Gostyń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 291 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1200 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: