Debic Bita śmietanka niesłodzona 35% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 928212-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gotowa do użycia bita śmietanka w sprayu najwyższej możliwej jakości. Bez dodatków, niesłodzona. Profesjonalny aplikator ułatwi dozowanie na deserach, kawie czy gorących daniach, a specjalnie opracowany skład gazu pędnego spowoduje, iż śmietanka zostanie wykorzystana w całości i będzie trwalsza. Bardzo wysoka wydajność - z opakowania 700 ml ponad 3,4 litra.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 700 ml |
| Zawartość tłuszczu | 35 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | do dekoracji kaw, deserów, dań głównych |
| Składniki | Śmietanka; gaz pędny N2O, N2; emulgator E471; stabilizator: karagen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FrieslandCampina Nederland B.V. Ulica i numer: Stationsplein 4 Kod pocztowy i miasto: 1062 Amersfoort NL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 339 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1418 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: