Rama Cremefine Fraiche 24% 1L X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 540860-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm?) |
| Zawartość tłuszczu | 24 % |
| Przeznaczenie | Do wykończenia gorących i zimnych potraw: zup, pierogów, deserów itd. |
| Składniki | MAŚLANKA (70%), oleje roślinne 23% (olej rzepakowy, olej palmowy, w różnych proporcjach), stabilizatory (karagen, pektyny, guma ksantanowa), skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (kwas mlekowy), emulgator (mono- i diglice-rydy kwasów tłuszczowych), aromaty (w tym pochodne MLEKA), sól, barwnik (karoteny). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Zawartość netto | 1,01 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2024-03-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-864435 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Upfield Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Żwirki i Wigury 14Kod pocztowy i miasto: 02-092 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: