Debic Śmietanka 32% 2L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 133333-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Uniwersalna, kremówka. Idealna zarówno do gotowania jak i zastosowań cukierniczych, ubijania maszynowego czy produkcji lodów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 2 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 32 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | gotowanie i ubijanie |
| Składniki | śmietanka kremówka (z mleka), stabilizator: karagen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 1,99 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FrieslandCampina Nederland B.V. Ulica i numer: Stationsplein 4 Kod pocztowy i miasto: 1062 Amersfoort NL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 311 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1300 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 23 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 3,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: