Debic Prima Blanca 2L 40% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 31502-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietanka z mleka krowiego o 40% zawartości tłuszczu i niepowtarzalnym, białym kolorze uzyskiwanym dzięki zastosowaniu specjalnej receptury. Charakteryzuje się bardzo dużym przyrostem podczas ubijania oraz niezwykłą trwałością po ubiciu. Świetna do dekoracji i aplikacji cukierniczych oraz produkcji lodów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
|---|---|
| Pojemność | 2 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 40 % |
| Typ produktu | Homogenizowany, UHT |
| Przeznaczenie | Śmietanka cukiernicza |
| Składniki | Śmietanka; emulgator: E471; stabilizator: karagen. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 1,98 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FrieslandCampina Nederland B.V. Ulica i numer: Stationsplein 4 Kod pocztowy i miasto: 1062 Amersfoort NL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać do 4 dni w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 381 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1593 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 29 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: