MyFood Ośmiorniczki "Baby" całe, surowe, rozmiar: 40-80 szt./kg, glazura: 20%, 800 g/1000 g
Wystaw opinię o produkcie
MyFood Ośmiorniiczki "Baby" (Octopus vulgaris) całe, surowe, głęboko mrożone, glazurowane; , rozmiar: 40-80 szt./kg, masa netto (bez glazury) 800 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 286993
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Ośmiornica pospolita (octopus vulgaris) 95%, woda , sól. * skład może różnić się w zależności od surowca dostępnego na rynku |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Wschodnia część Oceanu Indyjskiego |
| Glazura | 20 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Liczba sztuk w kilogramie | 1 szt. |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Indonezja |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Okrężnice (sieci) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Octopus vulgaris |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: