FREEZCO Krewetki Vannamei blanszowane, obrane 31-40pcs/lb 0,75kg/1kg 25% glazury mrożone IQF
Wystaw opinię o produkcie
FREEZCO Krewetki Vannamei VN blanszowane, obrane 31-40pcs/lb worek 1kg IQF 25% mrożone
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 97044
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Krewetka biała (krewetka białonoga), woda, sól, stabilizatory: e451, e452 |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 25 % |
| Stopień obrania | Obrana, z ogonkiem |
| Stopień rozdrobnienia | Bez głowy |
| Liczba sztuk w kilogramie | 70 szt. |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: freezco sp. z o. o. ulica i numer: marszałkowska 126/134 kod pocztowy i miasto: 00-008 warszawa pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Penaeus vannamei = litopeanus vannamei |
| Rozmiar owoców morza | 31-40 |
| Masa netto (bez glazury) | 750 g |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | - |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: