MyFood Krewetki koktajlowe, blanszowane, obrane, rozmiar: 200-300 szt./lb (440-660 szt./kg), produkt głęboko mrożony, glazurowane, 800 g /1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Krewetki koktajlowe obrane blanszowane głęboko mrożone (IQF), glazurowane, rozmiar: 200-300 szt./lb (440-660 szt./kg).
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 125846
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Krewetka indo-pacyficzna przybrzeżna (solenocera crassicornis) 98%, sól. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Zachodnia część Oceanu Indyjskiego |
| Glazura | 20 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | W całości, Obrane |
| Liczba sztuk w kilogramie | 550 szt. |
| Obróbka termiczna | Blanszowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Indie |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Solenocera crassicornis |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: