MyFood Krewetki argentyńskie (Pleoticus muelleri) surowe obrane z ogonkiem, produkt głęboko mrożony, rozmiar: 16-20 szt./lb , glazura: 10%, 450/500 g
Wystaw opinię o produkcie
Krewetki argentyńskie (Pleoticus muelleri) surowe obrane z ogonkiem, produkt głęboko mrożony, glazurowane; 16-20 szt./lb , masa netto (bez glazury) 450 g . Wygląd świeży, barwa wyrównana, jasno-różowa, charakterystyczna dla użytego surowca i sposobu przetworzenia termicznego (gotowanie). Po rozmrożeniu zapach i smak typowy dla produktu, swoisty, bez obcych zapachów i smaków.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 714423
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Krewetki argentyńskie (Pleoticus muelleri) surowe obrane z ogonkiem, produkt głęboko mrożony, glazurowane; 16-20 szt./lb , masa netto (bez glazury) 450 g . Wygląd świeży, barwa wyrównana, jasno-różowa, charakterystyczna dla użytego surowca i sposobu przetworzenia termicznego (surowe). Po rozmrożeniu zapach i smak typowy dla produktu, swoisty, bez obcych zapachów i smaków.
Parametry produktu
| Składniki | Krewetka (skorupiaki) czerwona argentyńska pleoticus muelleri 90%, woda, sól, stabilizatory: e451, e452, e339; substancja konserwujaca: e223 (siarczyny). |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Południowo-zachodnia część Oceanu Atlantyckiego |
| Glazura | 10 % |
| Stopień obrania | Obrana, z ogonkiem |
| Stopień rozdrobnienia | Bez głowy |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki denne rozpornicowe |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Pleoticus muelleri |
| Masa netto (bez glazury) | 450 g |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Południowo Zachodni Atlantyk |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony dla konsumentów, u których nie występuje reakcja alergiczna (nietolerancji) po spożyciu skorupiaków i siarczynów. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodziarce (1 dzień), w zamrażarce w temperaturze -6°C (1 tydzień), -12°C (1 miesiąc), poniżej -18°C do daty minimalnej trwałości. Produkt głęboko mrożony, nie zamrażać ponownie po rozmrożeniu. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po rozmrożeniu i zastosowaniu obróbki termicznej. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 223 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E223 Disiarczan sodu, E451 Trifosforany, E452 Polifosforany, E339 Fosforany sodu |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: