Krewetka biała Vannamei surowa, obrana z ogonem, 16-20 szt/lb 25% glazury, 1kg/0,75kg Nord Capital
Wystaw opinię o produkcie
Krewetki Vannamei surowa obrana, z ogonkiem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 233822
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Krewetki surowe 91%, woda, sól, stabilizator e451, e452 |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 25 % |
| Stopień obrania | Obrana, z ogonkiem |
| Stopień rozdrobnienia | Z ogonkiem, Obrane |
| Obróbka termiczna | Blanszowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nord capital sp z o.o. ulica i numer: pucka 4 kod pocztowy i miasto: 84-123 połchowo pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Litopenaeus vannamei |
| Masa netto (bez glazury) | 750 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: