Mus owocowo- warzywny jabłko gruszka dynia BIO 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901088013065
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny mus owocowo-warzywny jabłko gruszka dynia to pyszna i zdrowa przekąska, stworzona z najwyższej jakości składników organicznych. Połączenie soczystego jabłka, słodkiej gruszki i aromatycznej dyni tworzy unikalny smakowy zestaw. Bez dodatku sztucznych substancji czy konserwantów, ten mus to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie smak i dbają o zdrowy tryb życia. Gotowy do spożycia w wygodnym opakowaniu 100 g, idealny na szybki i sycący posiłek, kiedy tylko poczujesz ochotę na coś smacznego i pożywnego.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. po otwariu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
Przecier jabłkowy* (69,9%), przecier gruszkowy* (20%), przecier z dyni* (10%), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy.
* z rolnictwa ekologicznego
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 212/50 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 9.5 g |
| Błonnik | 1.5 g |
| Białko | 0.3 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: