Smoothie gruszka - jeżyna bez dodatku cukru 120g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4820219343684
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bezglutenow mus gruszka jeżyna Bob Snail to 100% owoców - 100% energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwnikowi konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywć w suchym i chłodnym miejscu bez ekspozycji na słońce
Składniki
Puree z gruszki 80%, puree z jeżyny 20%
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 214.88 / 51 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.02 g |
| Węglowodany | 10.12 g |
| Cukry | 8.92 g |
| Błonnik | 3.04 g |
| Białko | 0.48 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: