Smoothie bananowo-truskawkowe bez dodatku cukru 120g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4820219343387
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Smoothies Fruits to Go to natychmiastowy owocowy zastrzyk energii w wygodnej postaci. Smoothies zawierają wyłącznie świeże owoce. 0% dodatku cukru, sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku. Przyjmuj witaminy w dowolnym miejscu i czasie: podczas treningu, w podróży, na spacerze, a nawet przy biurku. Wcześniej schłodzone opakowanie smoothie stanie się Twoim ulubionym letnim napojem.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
purée z bananów 70%, purée z truskawek 30%.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 308/73 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 15.8 g |
| Cukry | 13.6 g |
| Błonnik | 1.9 g |
| Białko | 1.1 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: