Mus owocowo- warzywny banan brzoskwinia burak BIO 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901088013089
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny mus owocowo-warzywny banan brzoskwinia burak to wyjątkowy przysmak, stworzony z myślą o tych, którzy szukają zdrowego i pysznego połączenia smaków. W tym musie spotykają się słodki banan, soczysta brzoskwinia i zdrowy burak, tworząc niezwykłe trio smakowe. Wyłącznie z organicznych składników, bez dodatku sztucznych substancji czy konserwantów, ten mus to doskonały wybór dla tych, którzy kładą nacisk na i świeżość. Opakowanie 100 g sprawia, że możesz cieszyć się smakiem tego musu w każdym miejscu i czasie, dostarczając swojemu organizmowi witamin i składników odżywczych. Odkryj przyjemność jedzenia w zdrowy sposób!
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. po otwariu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 24 godzin
Składniki
Przecier bananowy* (55%), przecier brzoskwiniowy* (34,9%), sok z buraka ćwikłowego* (10%), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy.
* z rolnictwa ekologicznego
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 277/65 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 14.7 g |
| Cukry | 13.6 g |
| Błonnik | 1.2 g |
| Białko | 0.8 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: