Mus owocowo-warzywny banan jabłko marchew BIO 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5901088013072
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Ekologiczny mus owocowo-warzywny banan jabłko marchew to smakowita propozycja dla miłośników zdrowego jedzenia. Wyprodukowany z organicznych składników, łączy w sobie słodki smak banana, soczystego jabłka i zdrowej marchwi. Bez dodatku sztucznych substancji czy konserwantów, to idealna alternatywa dla przekąsek. Opakowanie 100 g sprawia, że możesz go zabrać ze sobą wszędzie, gwarantując szybki i pyszny zastrzyk energii w dowolnym miejscu i czasie. Spróbuj tego musu, by doświadczyć harmonii smaków i korzyści płynących z składników.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. po otwariu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
Przecier bananowy* (40%), przecier jabłkowy* (34,9%), przecier z marchwi* (25%), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy.
* z rolnictwa ekologicznego
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 262/62 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 13.6 g |
| Cukry | 12.1 g |
| Błonnik | 1.5 g |
| Białko | 0.6 g |
| Sól | 0.01 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: