Mop parowy Vileda Steam Plus XXL
Wystaw opinię o produkcie
Idealna czystość i higiena sprzątanych podłóg w połączeniu z wygodą użytkowania mopa. Nowy mop parowy Vileda Steam Plus XXL z szeroką nakładką zabija nawet do 99,9% bakterii i wirusów, wykorzystując dezynfekujące właściwości pary, bez konieczności stosowania detergentów. Szybko się nagrzewa i już po 15 sekundach jest gotowy do pracy. Dzięki wbudowanej funkcji wykrywania temperatury po zmianie pomieszczenia, odłączeniu mopa z gniazdka zasilającego i ponownym podłączeniu nie trzeba czekać aż mop nagrzeje się ponownie. Lekka konstrukcja z wygodną obrotową głowicą umożliwia wyjątkowo komfortowe operowanie mopem. Dzięki szerokiej nakładce (40 cm) idealnie nadaje się do czyszczenia większych powierzchni. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg nielakierowanych. Dla jeszcze prostszej obsługi mop wyposażony został w 3 domyślne ustawienia pary: dla parkietów, dywanów oraz płytek podłogowych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 881482
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Długość przewodu | 7 m |
|---|---|
| Moc | 1550 W |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika/kotła | 0,4 l (dm?) |
| Typ urządzenia | Mop parowy |
| Waga jednostkowa brutto | 3,72 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 3 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FHP Vileda sp. z o.o.Ulica i numer: Puławska 182Kod pocztowy i miasto: 02-670 Warszawa PL |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Waga | 2,69 kg |
| Cechy urządzenia | Regulacja temperatury, Regulacja wydatku pary/wody |
| Czas nagrzewania | 0,25 min |
| Zbiornik czystej wody | 400 ml |
| Funkcje urządzenia | Ciągły wyrzut pary, Automatyczne szybkie nagrzewanie |
| Dodatkowy opis produktu | Dane techniczne: • Cykl podgrzewania: 15 s – gotowy do pracy • Pojemność zbiornika na wodę: 400 ml • Wyposażony w regulator poziomu wydzielanej pary • Wyposażony w nakładkę do czyszczenia dywanów • Długość przewodu zasilającego – 7 m • Moc – 1550 W |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 55 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: