Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 828729
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żelazko parowe Tefal Puregliss, łącząc silny strumień pary z szeregiem ulepszonych funkcji, pomoże Ci zadbać o ubrania jak nigdy dotąd. Osiągnij perfekcyjne rezultaty prasowania w mgnieniu oka dzięki mocy aż 2900 W, gwarantującej szybkie nagrzewanie stopy żelazka, oraz nieprzerwanemu strumieniowi pary na poziomie 50 g/min i uderzeniu pary 270 g/min, dzięki któremu usuniesz nawet najtrudniejsze zagniecenia. Opatentowany system odkamieniania Micro Calc Collector pozwoli Ci uniknąć poplamienia ubrań i tkanin, zaś szereg inteligentnych funkcji sprawi, że codzienne prasowanie będzie wyjątkowo proste.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Prasowanie na sucho, Prasowanie w pionie, Prasowanie na mokro, System antywapienny |
|---|---|
| Moc | 2900 W |
| Strumień pary [g/min] | 50 |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 270 |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Biały, Złoty |
| Rodzaj stopy | Durilium airglide autoclean |
| Cechy dodatkowe | Możliwość użycia wody kranowej, Spryskiwacz, Kulowe podłączenie przewodu, Pionowe uderzenia pary, Regulacja temperatury |
| Pojemność zbiornika | 0,27 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie, Blokada kapania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: