Parownica ręczna Tefal DT8270
Wystaw opinię o produkcie
Parownica ręczna Tefal Access Steam Force to rozwiązanie 2 w 1 przeznaczone do wszystkich rodzajów tkanin. To łatwe w użyciu urządzenie pozwala pozbyć się zagnieceń, jednocześnie dezynfekując i usuwając drobinki kurzu z tkaniny, a to wszystko w wygodnym poręcznym formacie. Odkryj pełny pakiet: intensywną moc pary, która sprawia, że twoje ubrania w mgnieniu oka wyglądaja świetnie i szczotkę z mikrofibry, która w czasie prasowania zbiera cząsteczki kurzu i dezynfekuje materiał. Urządzenie świetnie sprawdza się także w całym domu, zadbaj z nim o: płaszcze, materace, pokrycie sofy i inne domowe tekstylia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 190552
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Funkcje urządzenia | Prasowanie w pionie, Prasowanie na sucho |
|---|---|
| Moc | 2000 W |
| Strumień pary [g/min] | 30 |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 90 |
| Długość przewodu | 2,6 m |
| Kolor | Czarny, Stalowy |
| Rodzaj stopy | Ceramiczna |
| Cechy dodatkowe | Pionowe uderzenia pary, Możliwość użycia wody kranowej |
| Pojemność zbiornika | 0,2 l (dm?) |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,56 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 8 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: