Generator pary Philips Seria 2000 PSG2000/80
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 235577
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mniej prasowania i więcej radości z ubrań dzięki generatorowi pary serii 2000. Szybkie prasowanie dzięki silnemu uderzeniu pary 300 g. Specjalna ceramiczna stopa płynnie przesuwa się po każdej tkaninie. Nie przywiera, jest odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Szybkie usuwanie zagnieceń dzięki ciągłemu strumieniowi pary 110 g/min. Ciągły strumień pary radzi sobie ze wszystkimi zagnieceniami niezależnie od tkaniny. Niska waga i niewielkie wymiary ułatwiają przechowywanie urządzenia. Niewielkie rozmiary i waga ułatwiają prasowanie ubrań. Przezroczysty zbiornik o pojemności 1,4 l zapewnia aż do 1 godziny ciągłej pracy (w trybie Eco). W każdej chwili można sprawdzić, ile wody zostało w zbiorniku, i w razie potrzeby napełnić go pod kranem przez duży otwór.
Parametry produktu
| Moc | 2400 W |
|---|---|
| Rodzaje prasowania | Prasowanie na sucho, Prasowanie w pionie |
| Funkcje dodatkowe | System antywapienny |
| Czas podgrzewania | 2 min |
| Ciśnienie pary | 6 bar |
| Strumień pary [g/min] | 110 |
| Kolor | Biały, Szary |
| Generowanie pary | Wbudowany generator |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 300 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,4 l (dm³) |
| Regulator temperatury | Automatyczny |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,44 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1,63 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie |
| Zastosowane technologie | Anti Calc |
| Cechy urządzenia | Możliwość użycia wody kranowej, Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: