Żelazko parowe Philips Azur Seria 7000 DST7041/20
Wystaw opinię o produkcie
Wyjątkowa stopa SteamGlide Elite o zwiększonej odporności na zarysowania oraz funkcja Quick Calc Release gwarantują wydajność na długie lata. Silne uderzenie pary do 250 g , wnika głęboko w tkaninę, aby łatwo usuwać oporne zagniecenia. SteamGlide Elite to wyjątkowa stopa żelazka firmy Philips zapewniająca najlepszy poślizg i najwyższą odporność na zarysowania. Funkcja Quick Calc Release ułatwia czyszczenie żelazka i zapewnia doskonałą wydajność strumienia pary przez długi czas. Nasza blokada kapania zapobiega wyciekaniu wody na ubrania — pozwala to bez obaw prasować przy dowolnej temperaturze. Dzięki dużej pojemności zbiornika wody (300 ml) nie trzeba go tak często napełniać, co pozwala wyprasować większą ilość ubrań za jednym razem. Moc 2800 W zapewnia szybkie nagrzewanie i umożliwia przyspieszenia prasowania. Silny, ciągły strumień sprawia, że w głąb tkaniny wnika o 50% więcej pary, aby łatwiej usuwać zagniecenia. Funkcja prasowania parą w pionie umożliwia odświeżanie ubrań bezpośrednio na wieszaku i usuwanie zagnieceń na wiszących tkaninach, takich jak zasłony. Deska do prasowania nie jest wymagana. Poręczne elementy kontroli temperatury oraz zmiany ustawień natężenia pary są precyzyjne i łatwe w obsłudze, co gwarantuje dobranie odpowiednich parametrów dla prasowanej tkaniny.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 9461
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Funkcje urządzenia | Prasowanie w pionie |
|---|---|
| Moc | 2800 W |
| Strumień pary [g/min] | 50 |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 250 |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Błękitny, Niebieski, Granatowy |
| Rodzaj stopy | SteamGlide Elite |
| Cechy dodatkowe | Pionowe uderzenia pary, Możliwość użycia wody kranowej, Spryskiwacz, Regulacja temperatury |
| Pojemność zbiornika | 0,3 l (dm?) |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,9 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,37 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rak d.suszczak i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: kossaka 6a 8 kod pocztowy i miasto: 83-000 pruszcz gdański pl |
| Zabezpieczenia | Blokada kapania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: