'Wino gronowe białe wytrawne musujące ALTO BARRICA CAVA BRUT 0,75L
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900718337694
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 821143
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Cava Alto Barrica to wino musujące, wyprodukowane z winogron pochodzących z Penedes, zgodnie z klasyczną metodą. Dzięki leżakowaniu w butelce zyskuje przyjemny świeży aromat owocowy oraz jasnożółtą barwę. W smaku odnajdziemy subtelną zrównoważoną kwasowość i elegancję, gdzie przebija się aromat cytrusów i jabłka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Cava (Spumante Cava) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Brut |
| Serwowanie | Sałatki |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Katalonia |
| Temperatura serwowania | 5 - 9 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Partner Center Sp. z o.o. Ulica i numer: Piotrkowska 89 Kod pocztowy i miasto: 97-423 Łódź PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 68 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: