'Mionetto Prosecco Frizzante 0,75l 11%
Wystaw opinię o produkcie
Delikatnie musujące włoskie wino z regionu Treviso wytwarzane z białej odmiany winogron Glera (Prosecco) o subtelnie wyczuwalnej nucie miodu i przyjemnym smaku lukrecji i akacji, dojrzałego jabłka i białej brzoskwini. Doskonale smakuje jako aperitif a także świetnie orzeźwia w połączeniu z sokiem z pomarańczy lub innych owoców.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 166999
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Delikatnie musujące włoskie wino z regionu Treviso wytwarzane z białej odmiany winogron Glera (Prosecco) o subtelnie wyczuwalnej nucie miodu i przyjemnym smaku lukrecji i akacji, dojrzałego jabłka i białej brzoskwini. Doskonale smakuje jako aperitif a także świetnie orzeźwia w połączeniu z sokiem z pomarańczy lub innych owoców.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Serwowanie | Aperitif |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,41 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Treviso |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkell&co.polska sp.z o.o. ulica i numer: mazowiecka 48 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
| Składniki | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: