'Mionetto Rose Alcohol Free 0,0% 0,75l
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 240556
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ciesz się autentycznym włoskim smakiem i stylem życia dzięki Mionetto 0.0% Alcohol Free Rosé. Owocowy charakter podkreślają delikatne bąbelki a jakość starannie wyselekcjonowane włoskie winogrona.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Owocowy |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Lody, Kawa, Sałatki, Sushi |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkell&co.polska sp.z o.o. ulica i numer: mazowiecka 48 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Składniki | Wino odalkoholizowane winogrona substancja konserwująca dwutlenek siarki regulator kwasowości rektyfikowany zagęszczony moszcz gronowy dwutlenek węgla aromat substancja konserwująca |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: