'Prosecco Spumante D.O.C. Treviso Extra dry 0,75L Serena 1881
Wystaw opinię o produkcie
Prosecco to wytrawne musujące wino, produkowane z winogron szczepu Glera. Posiada jasnosłomkowy kolor z zielonymi refleksami oraz przyjemny intensywnie owocowy aromat. W smaku orzeźwiające o pełnej, zbalansowanej palecie. Doskonałe jako aperitif. Komponuje się także z daniami z białych mięs i ryb.
temperatura podawania: 6-10 °C
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 599141
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Prosecco to wytrawne musujące wino, produkowane z winogron szczepu Glera. Posiada jasnosłomkowy kolor z zielonymi refleksami oraz przyjemny intensywnie owocowy aromat. W smaku orzeźwiające o pełnej, zbalansowanej palecie. Doskonałe jako aperitif. Komponuje się także z daniami z białych mięs i ryb.
temperatura podawania: 6-10 °C
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Serwowanie | Aperitif, Dania jarskie, Owoce morza, Ryby, Sushi, Samodzielnie |
| Rok produkcji | 2014 |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 7 - 9 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Veneto |
| Temperatura serwowania | 7 - 9 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P. H. Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Lelewela 33 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Składniki | Wino z winogron szczepu glera |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: