'Cava Vilarnau brut białe wytrawne 0,75L
Wystaw opinię o produkcie
BEV_CAVA_VILARNAU_BRUT_0,75L
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 412851
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Hiszpańskie wino musujące, produkowane w Katalonii ze szczepów winogron: Macabeo, Parellada oraz Xarel.lo, leżakujące przez okres minimum 15 miesięcy. Posiada apelację D.O. Cava.
Parametry produktu
| Rodzaj | Cava (Spumante Cava) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Serwowanie | Desery, Samodzielnie, Sałatki, Ryby, Przystawki, Owoce morza |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 1,71 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Penedes |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: premium distillers sp. z o.o. ulica i numer: ludna 2 kod pocztowy i miasto: 00-406 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Hiszpańskie wino musujące, produkowane w katalonii ze szczepów winogron: macabeo, parellada oraz xarel.lo, leżakujące przez okres minimum 15 miesięcy. posiada apelację d.o. cava. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 72 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: