'Stock Prosecco Rose 11% 750 ml
Wystaw opinię o produkcie
EAN_8010719014801
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 992068
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Prosecco D.O.C Rosé to harmonijne połączenie starannie wyselekcjonowanych
szczepów winogron i świeżości owoców: jabłka, gruszki, truskawki, maliny z nutą
kwiatowych aromatów. To lekkie wino musujące o intensywnym kwiatowym oraz owocowym aromacie. Butelka nawiązuje kształtem do Stock Prosecco Treviso, ale proponuje ją w zupełnie innej odsłonie, w barwach różowego złota, dzięki czemu klient bez trudu odróżni ją od dobrze znanego wariantu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki, Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Treviso |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: prosta 70 kod pocztowy i miasto: 00-838 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: