Zestaw COMPACT wąż PLUS 20 m + końcówki IDEAL
Wystaw opinię o produkcie
zestaw zawiera: wózek COMPACT (55-310), wąż ogrodowy 1/2" 20 m, zraszacz prosty IDEAL™ (50-700), szybkozłącze - stop 1/2" (50-620), szybkozłącze - przelot 1/2" (50-630)
wbijane nóżki zapewniające stabilność wózka w trakcie rozwijania węża, rączka z wygodnym gumowanym uchwytem o regulowanej długości, funkcjonalna składana korbka,
uchwyty do wygodnego przechowywania szybkozłączy i zraszaczy, ergonomiczna składana stopka, aluminiowe rurki odporne na korozję, wzmocniona konstrukcja kół
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 626711
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Średnica | 1,25 cm |
|---|---|
| Długość | 20 m |
| Ilość warstw | 3 |
| Materiał wykonania | Polichlorek winylu (PCW) |
| Typ oplotu | krzyżowy |
| Ciśnienie maksymalne | 25 bar |
| W zestawie | wąż PLUS 20 m + końcówki IDEAL |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 4,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Cell-Fast Sp. z o.o.Ulica i numer: Grabskiego 31Kod pocztowy i miasto: 37-450 Stalowa Wola PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: