Gardena wąż ogrodowy Comfort Flex 1/2", 20 m
Wystaw opinię o produkcie
GARDENA Comfort wąż FLEX wyposażony jest w profil Power Grip, który gwarantuje optymalne połączenie węża i złączki. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki wąż i złączka zazębiają się ze sobą, gwarantując miłośnikom ogrodów to, na czym im zależy: niezawodne połączenie o optymalnej wytrzymałości. Dodatkową zaletą profilu jest łatwiejsze zwijanie i dobry poślizg węża. Dzięki spiralnemu oplotowi wąż jest odporny na ciśnienie robocze wody oraz odkształcanie. Jednocześnie jest elastyczny i wygodny w obsłudze. Nie plącze się ani nie supła. To czyni go idealnym do komfortowego i wielostronnego zastosowania w ogrodzie. Do łączenia z innymi elementami Original GARDENA System. Nie zawiera toksycznych ftalanów ani metali ciężkich. Jest również odporny na promieniowanie UV. Duża grubość ścianek węża gwarantuje bezpieczeństwo oraz długi okres jego użytkowania.Ciśnienie rozrywające: 25 bar.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 154022
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
GARDENA Comfort wąż FLEX wyposażony jest w profil Power Grip, który gwarantuje optymalne połączenie węża i złączki. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki wąż i złączka zazębiają się ze sobą, gwarantując miłośnikom ogrodów to, na czym im zależy: niezawodne połączenie o optymalnej wytrzymałości. Dodatkową zaletą profilu jest łatwiejsze zwijanie i dobry poślizg węża. Dzięki spiralnemu oplotowi wąż jest odporny na ciśnienie robocze wody oraz odkształcanie. Jednocześnie jest elastyczny i wygodny w obsłudze. Nie plącze się ani nie supła. To czyni go idealnym do komfortowego i wielostronnego zastosowania w ogrodzie. Do łączenia z innymi elementami Original GARDENA System. Nie zawiera toksycznych ftalanów ani metali ciężkich. Jest również odporny na promieniowanie UV. Duża grubość ścianek węża gwarantuje bezpieczeństwo oraz długi okres jego użytkowania.Ciśnienie rozrywające: 25 bar.
Parametry produktu
| Średnica | 1,3 cm |
|---|---|
| Długość | 20 m |
| Ilość warstw | 3 |
| Materiał wykonania | Polichlorek winylu (PCW) |
| Typ oplotu | spiralny |
| Ciśnienie maksymalne | 25 bar |
| Waga | 2,7 kg |
| Okres gwarancji | 20 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 2,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gardena germany ab ulica i numer: po box 160 89 kod pocztowy i miasto: 103 92 stockholm se |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: