Zraszacz sektorowy POWER TT IDEAL
Wystaw opinię o produkcie
6-funkcyjny zraszacz na podstawie; wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego; stopniowa regulacja strumienia w 6 różnych ustawieniach; stopniowa regulacja sektora zraszania od 30? do 360?; możliwość ustawienia obszaru zraszania za pomocą ruchomej główki zraszacza; powierzchnia zraszania do 346 m2; możliwość szeregowego podłączenia większej ilości zraszaczy
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 881548
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
6-funkcyjny zraszacz na podstawie; wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego; stopniowa regulacja strumienia w 6 różnych ustawieniach; stopniowa regulacja sektora zraszania od 30º do 360º; możliwość ustawienia obszaru zraszania za pomocą ruchomej główki zraszacza; powierzchnia zraszania do 346 m2; możliwość szeregowego podłączenia większej ilości zraszaczy
Parametry produktu
| Typ zraszacza | Sektorowy |
|---|---|
| Powierzchnia | 346 m² |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary (SxWxG) | 247 x 72 x 293 mm |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cell-fast sp. z o.o. ulica i numer: grabskiego 31 kod pocztowy i miasto: 37-450 stalowa wola pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajwan |
| Zasięg zraszania | 20 - 21 m |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: