Wąż ogrodowy 4 warstwowy SMART PRO ATS 1/2" (12,5 mm) 30 mb
Wystaw opinię o produkcie
wąż 4-warstwowy
nieskręcający się, odporny na?powstawanie supłów blokujących strumień wody
oplot trykotowy ATS
odporny na promienie UV oraz osadzanie glonów wewnątrz węża
wytrzymały i elastyczny
dostępny w czterech średnicach 1/2, 5/8, 3/4, 1 cal
zakres temperatur ?20/+60°?
gwarancja w warunkach prawidłowej eksploatacji 5 lat
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 13094
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Średnica | 1,25 cm |
|---|---|
| Długość | 30 m |
| Ilość warstw | 4 |
| Materiał wykonania | Polichlorek winylu (PCW) |
| Typ oplotu | Oplot trykotowy ats variant™ |
| Ciśnienie maksymalne | 25 bar |
| Okres gwarancji | 5 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 3,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cell-fast sp. z o.o. ulica i numer: grabskiego 31 kod pocztowy i miasto: 37-450 stalowa wola pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: