Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 835766
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Żelazko Philips DST7051/30, gwarantuje zdumiewające efekty. Moc 2800 Watt przekłada się na szybkie nagrzewanie i skuteczną pracę. Niemal od razu można zacząć pracę, a temperatura będzie na stałym, wyznaczonym poziomie. SteamGlide Elite to wyjątkowa stopa żelazka firmy Philips zapewniająca najlepszy poślizg i najwyższą odporność na zarysowania. Funkcja CalcRelease dba o filtrację wody, aby usunąć z niej szkodliwe osady które mogłoby osłabić działanie wewnętrznej pompy i plamić ubrania. Pojemnik na wodę wynosi 300 ml. Długi przewód elektryczny zapewnia swobodę i komfort użycia. Silny, ciągły strumień w żelazku Philips DST7051/30 sprawia, że w głąb tkaniny wnika o 50% więcej pary, aby łatwiej usuwać zagniecenia. Funkcja prasowania parą w pionie umożliwia odświeżanie ubrań bezpośrednio na wieszaku i usuwanie zagnieceń na wiszących tkaninach, takich jak zasłony. Deska do prasowania nie jest wymagana. Żelazko posiada poręczne elementy kontroli temperatury oraz zmiany ustawień natężenia pary są precyzyjne i łatwe w obsłudze, co gwarantuje dobranie odpowiednich parametrów dla prasowanej tkaniny. Żelazko Philips DST7051/30 wyłącza się, jeśli jest pozostawione w bezruchu. Pozostawione na stopie wyłączy się automatycznie po 30 sekundach, a na podstawie - po 8 minutach.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Funkcja samooczyszczania, System antywapienny |
|---|---|
| Moc | 2800 W |
| Strumień pary [g/min] | 50 |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 250 |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Fioletowy |
| Rodzaj stopy | Steamglide elite |
| Cechy dodatkowe | Spryskiwacz, Pionowe uderzenia pary, Wskaźnik poziomu wody, Regulacja temperatury, Kulowe podłączenie przewodu |
| Pojemność zbiornika | 0,3 l (dm³) |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,9 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Blokada kapania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: