Z wagi: Ser Meelania kozi krąg (ok. 100 g)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 469278
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Aromatyczny kozi ser pochodzi z ekologicznej farmy, gdzie nasze kozy delektują się zielonkami na słonecznej łące przy najlepszych warunkach środowiskowych. Dzięki temu ser jest łagodny w smaku, a podany z chrupiącym pieczywem i figami sprawia, że nikt nie może mu się oprzeć.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Holenderski |
| Forma | Na wagę |
| Składniki | Pasteryzowane mleko kozie, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, bakterie fermentacji kwasu mlekowego. skórka niejadalna, zawiera substancję konserwującą: natamycynę. |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 4,7 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 4 - 4,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 397 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1662 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: