Chrupki kukurydziane ANGELINA marchew i jabłko od 7 miesiąca BEZGL. BIO 4x15g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLETEkowital8588004638754_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Chrupki kukurydziane z serii LITTLE ANGEL przeznaczone są dla dzieci od 7 miesiąca życia. Wewnątrz opakowania znajdują się cztery 15g torebki z chrupkami o delikatnych smakach marchwi i jabłka.Produkt bezGLUTENowy, bez laktozy, wolny od SOJA i ORZECHY. Bez dodatku cukru i soli.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu i chronić przez bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Składniki
kukurydza*53%(mąka i/lub ziarna), mąka ryżowa*, olej słonecznikowy*, suszona marchew*5%, suszone jabłko*5%. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2137/523 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 17.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 99 g |
| Cukry | 0.9 g |
| Białko | 9.7 g |
| Sól | 0.05 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: