Snack- wafle w czekoladzie (3x35g) BEZGL. 105 g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLETEkowital8008698005286_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
czekolada mleczna 40%-min. 30% kakao (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku, miazga kakaowa, bezwodny tłuszcz mleczny, sproszkowana serwatka, emulgator: lecytyna sojowa; naturalny aromat), cukier, tłuszcz roślinny, mąka kukurydziana, skrobia ziemniaczana, krem z orzechów laskowych 5%, sproszkowana serwatka, kakao w proszku, emulgator: lecytyna sojowa; sól, zagęszczacz: guma guar; aromat, środek spulchniający: wodorowęglan sodu.
Alergeny
MLEKO,ORZECHY,SOJA
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2309/553 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 60 g |
| Cukry | 40 g |
| Błonnik | 2.7 g |
| Białko | 4.9 g |
| Sól | 0.23 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: