WINIARY Galaretka o smaku Limonka - Mięta 47g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET209462_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Galaretka o smaku Limonka - Mięta
Parametry produktu
| Typ | Galaretka |
|---|---|
| Smak | Limonka, Miętowy |
| Zawartość netto | 47 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, żelatyna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, koncentrat krokosza barwierskiego, maltodekstryna, barwnik (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zagotuj 375 ml wody (1,5 szklanki). wsyp zawartość opakowania do gorącej wody i wymieszaj do całkowitego rozpuszczenia. nie gotuj. wystudzoną galaretkę wlej do pucharków i pozostaw w lodówce do stężenia. pamiętaj, że świeże owoce kiwi i ananasa powodują, że galaretka nie tężeje. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 43 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 61 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 183 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 257 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: