MOSSO Musztarda Sarepska Intensywna Pikantna Ostra z Gorczycą do Mięs 200ml (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET219335_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ostra musztarda o wyrazistym smaku oraz intensywnym aromacie, z widocznymi i wyczuwalnymi kawałkami gorczycy. Niezastąpiony dodatek do dań mięsnych, wędlin czy serów, a także jako składnik sosów.
Parametry produktu
| Składniki | woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, barwnik: kurkumina. |
|---|---|
| Rodzaj | Sarepska |
| Pojemność | 200 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. Ulica i numer: Wirażowa 43 Kod pocztowy i miasto: 05-090 Raszyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 319 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 77 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 323 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: