Monini Olej z pestek winogron 1000 ml (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET743041_22-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Olej z Pestek Winogron to niezwykle popularny wśród Polaków olej do smażenia, pieczenia i grillowania.
Potrawy smażone na oleju z pestek winogron zachowują delikatny smak, są lekkie
i chrupiące. Olej ten jest praktycznie bezwonny, w związku z czym nie zmienia smaku przygotowywanej potrawy i nie nadaje tłustego posmaku.
Temperatura idealna do smażenia na oleju z pestek winogron to 160°C.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej winogronowy |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 1000 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | olej z pestek winogron |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: monini polska sp. z o.o. ulica i numer: marcelińska 90 kod pocztowy i miasto: 60-324 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 42 %RWS |
|---|---|
| Witamina E | 5 mg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: