TGP Olej z pestek dyni 500ml
Wystaw opinię o produkcie
100% olej z pestek dyni z pierwszego tłoczenia,
niefiltrowany, nierafinowany.
Olej z pestek dyni, nazywany „zielonym złotem” Austrii, tłoczony jest z ciemnozielonych pestek dyni bez skóry i cechuje się orzechowym, łagodnym smakiem. Stanowi wspaniały dodatek do sałat, pomidorów, zup, wędlin, serów twardych, potraw z jaj oraz lodów waniliowych i ciast.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 975933
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
100% olej z pestek dyni z pierwszego tłoczenia,
niefiltrowany, nierafinowany.
Olej z pestek dyni, nazywany „zielonym złotem” Austrii, tłoczony jest z ciemnozielonych pestek dyni bez skóry i cechuje się orzechowym, łagodnym smakiem. Stanowi wspaniały dodatek do sałat, pomidorów, zup, wędlin, serów twardych, potraw z jaj oraz lodów waniliowych i ciast.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
|---|---|
| Zastosowanie | Do sałatek |
| Składniki | 100% olej z pestek dyni z pierwszego tłoczenia, niefiltrowany, nierafinowany. |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,87 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Butelkę należy przechowywać dobrze zamkniętą, z dala od ciepła i źródła światła. Optymalna temperatura przechowywania: od +6°C do +18°C. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt nadaje się do podgrzewania i lekkiego opiekania. Nie podgrzewać do wysokich temperatur. Produkt – wytrącający się osad lub zmętnienie są zjawiskiem i nie wpływa to na jakość produktu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: