Olej arachidowy 1 l Goccia d'oro
Wystaw opinię o produkcie
Olej arachidowy 1 l Goccia d'oro
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 919655
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Olej arachidowy 1 l Goccia d'oro
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej arachidowy |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | olej arachidowy |
| Zawartość netto | 1000 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed światłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: