Olej z orzechów włoskich Goccia D'oro 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Olej z orzechów włoskich jest bogatym źródłem minerałów, które wpływają stymulująco na czynności mózgu, usprawniają pamięć, poprawiają koncentrację. Kwasy omega-3 i omega-6 zawarte w orzechu sprzyjają właściwemu funkcjonowaniu ciała ludzkiego.
Stosowany do sałatek, sosów i dressingów, wyśmienity do mięsa i ryb. Niezastąpiony w daniach kuchni chińskiej, francuskiej i włoskiej.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 379025
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Olej z orzechów włoskich jest bogatym źródłem minerałów, które wpływają stymulująco na czynności mózgu, usprawniają pamięć, poprawiają koncentrację. Kwasy omega-3 i omega-6 zawarte w orzechu sprzyjają właściwemu funkcjonowaniu ciała ludzkiego.
Stosowany do sałatek, sosów i dressingów, wyśmienity do mięsa i ryb. Niezastąpiony w daniach kuchni chińskiej, francuskiej i włoskiej.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej z orzecha |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zastosowanie | Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | 100% olej z orzechów włoskich. zawiera kwasy omega-3 i omega-6. |
| Zawartość netto | 460 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: poltrade sp. z o.o. ulica i numer: ul. sikorki 21c kod pocztowy i miasto: 31-589 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed światłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: