ACONCAGUA VALLEY Oliwa z awokado ekstra virgin 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Oliwa z awokado ekstra virgin
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 643498
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oliwa z awokado ekstra virgin
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa (olive oil) |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | Oliwa z awokado ekstra virgin |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Transgourmet Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133 Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 78 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 125 %RWS |
|---|---|
| Witamina E | 15 mg/100g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: