Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 852650
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wędzonka otrzymana z polędwicy wieprzowej. Polędwica o doskonałym smaku z wyczuwalną delikatną nutą wędzenia. Idealna do kanapek czy stół biesiadny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Wędzonka wieprzowa z dodatkiem wody, wędzona, parzona. składniki: mięso wieprzowe - 65,4%, woda, białko sojowe, sól, skrobia modyfikowana, stabilizator e451, substancja zagęszczająca e407, białko wieprzowe kolagenowe, wzmacniacz smaku e621, regulator kwasowości e262, glukoza, błonnik pszenny bezglutenowy, ocet spirytusowy, przeciwutleniacz e316, stabilizowane krwinki wieprzowe, aromaty - w tym aromat dymu wędzarniczego (zawierają mleko, łącznie z laktozą), substancja konserwująca e250. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, gorczycę, jaja, seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,62 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,4 - 2,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakłady mięsne pekpol ostrołęka s.a. ulica i numer: przemysłowa 31 kod pocztowy i miasto: 07-410 ławy, ostrołęka pl |
| Krótki opis marketingowy | Wędzonka otrzymana z polędwicy wieprzowej. polędwica o doskonałym smaku z wyczuwalną delikatną nutą wędzenia. idealna do kanapek czy stół biesiadny. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 216 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 382 kJ |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E451 Trifosforany, E407 Karagen, E621 Glutaminian monosodowy, E262 Octany sodu, E316 Izoaskorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Substancja zagęszczająca, Wzmacniacz smaku, Regulator kwasowości, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: