Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 503902
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wędzonka. Polędwica sopocka wieprzowa, wędzona, parzona. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 10 kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Składniki | Mięso wieprzowe 60%, woda, sól, izolat białka sojowego, stabilizatory: e451, e452, e450; substancje zagęszczające e407, e 415; błonnik pszenny i owsiany, wzmacniacz smaku: e621; regulatory kwasowości: e262, e331; przeciwutleniacze: e316, e301, e330; białko wieprzowe, glukoza, maltodekstryna, aromaty, przyprawy, hydrolizat białka sojowego, substancja konserwująca: e250, aromat dymu wędzarniczego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,5 - 2,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa, oddział w starachowicach ulica i numer: krańcowa 4 kod pocztowy i miasto: 27-200 starachowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 97 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 409 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 2,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: