Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 35809
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyrób wieprzowo- drobiowy homogenizowany z warzywami parzony, w osłonce niejadalnej. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 12,6 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso wieprzowe (31%), woda, warzywa w zmiennych proporcjach- 13% [papryka, marchew, ogórek, sól, ocet, cukier], skórki z kurczaka, skrobia, pieczarki konserwowe- 2,4% [pieczarki, sól, ocet, cukier], sól, maltodekstryna, substancja zagęszczająca: e407, e412; stabilizator: e451; błonnik pszenny bezglutenowy, regulator kwasowości: e331; wzmacniacz smaku: e621; aromaty (zawierają mleko, soję), glukoza, białko sojowe, białko wieprzowe, przeciwutleniacze: e300, e301; barwnik: e120; substancja konserwująca: e250. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), jaja, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,0 - 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 159 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 159 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 662 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E407 Karagen, E451 Trifosforany, E331 Cytryniany sodu, E316 Izoaskorbinian sodu, E120 Kwas karminowy, koszenila, E250 Azotyn sodu, E300 Kwas askorbinowy, witamina c, E621 Glutaminian monosodowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca, Stabilizator, Regulator kwasowości, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca, Wzmacniacz smaku |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wyrób wieprzowo- drobiowy homogenizowany peklowany, parzony, z dodatkiem warzyw (papryki, marchwi, ogórków konserwowych) i pieczarek konserwowych. baton w osłonce poliamidowej z kolorowym nadrukiem o średnicy ok. 107 mm i długości ok. 31 cm, końce batonu obustronnie zamknięte klipsami, z jednej strony pętelka do zawieszania. powierzchnia gładka, czysta, sucha. osłonka ściśle przylega do farszu. składniki mięsno-tłuszczowe homogenizowane, dopuszcza się widoczne cząstki mięsne drobno rozdrobnione; papryka- kostka i paski; marchew- kostka i plastry; ogórek konserwowy mini- w całości; pieczarki konserwowe- w całości. wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone na przekroju. dopuszcza się pojedyńcze otwory powietrzne o średnicy do 5 mm. konsystencja dość ścisła, elastyczna. powierzchnia przekroju lekko wilgotna. związanie dobre. na powierzchni osłonki: kolorowa. na przekroju: masy homogenizowanej- jasnoróżowa do różowej (dopuszcza się barwę jasnokremową z odcieniem różowym), papryki – czerwona i zielona, marchwi - żółta i pomarańczowa, ogórka konserwowego- zielona, pieczarek konserwowych- oliwkowa do szarej. charakterystyczne dla wędliny z mięsa wieprzowo- drobiowego, peklowanego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem warzyw (papryki, marchwi, ogórka konserwowego), pieczarek konserwowych i użytych przypraw. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: